Beyaz Toroslar

dilek

Başka bir yazı vardı onu paylaşacaktım az önce ama ne diyeyim bunu da paylaşmadan olmayacak. Bende çok istiyorum şuralardan size şiirler, şarkılar, tiyatro sahneleri falan paylaşayım, yazdığım hikayeleri anlatayım yada dünyada gerçekleşen bilimsel şeylerden bahsedeyim. Resimler koyup “yan yatarsanız kıçınızın kenarında oluşabilecek 14 şey” tarzı saçma sapan haberler vermeyi (bunu istemiyorum). Olmuyor ama arkadaş olmuyor ya.

Yukarıdaki kişi Dilek DOĞAN 1 hafta evvel yani 18 Ekim 2015 günü evinde polis tarafından vuruldu ve az önce öldü. Terör şüphesi vardı, zaten şuydu veya buydu diyerek olayın aslından uzaklaşmaz isek bu olay yine devletin skandal hareketleri arasına girdi. Hemde başbakan Ahmet Davutoğlu’nun “Eğer biz iktidara gelmez isek beyaz toroslar geri gelir” açıklamasının peşinden oldu. Hükümet iyi bilir gerçekten peşinden “manidar” bir olay yaşandı çünkü.

Hadi diyelim kazayla oldu falan. İnsan bir soruşturma açar adam akıllı bir toplantı falan yapar. Suçluların bulunacağından ve yargılanacağından emin olunur. İnsanlık ve hukuk bunu gerektirir. Ama yok arkadaş. “Zaten terör için falan..”

Allah rahmet eylesin. Birileri ülkede sürekli “gelmez isek şöyle olacak, vermez iseniz böyle olacak” açıklamaları yapıyor ama vakit gelecek hesabı sorulacak bunların inşallah.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.